A6W a mięśnie pleców?? (okolice "krzyża")

06-07-2012 14:17
BANAN
Witajcie moi drodzy. Kłopotów z brzuchem nie mam zbytnio ale słyszałem, że dzięki A6W można nieźle sobie wzmocnić mięśnie brzucha. Pytanie z mojej strony jest następujące: Czy takie intensywne ćwiczenia na brzuch nie powinny być zrównoważone ćwiczeniami na dolne partie pleców tak jak w temacie? Bo kiedyś udało mi się wyrobić już "kaloryfer" natomiast nawet do dziś odczuwam ból "krzyża" najprawdopodobniej spowodowany tym, że ćwiczyłem tylko brzuszki nie ćwicząc równocześnie pleców. Macie jakieś rady? Powodzenia w pokonywaniu A6W!!:)
Odp.: A6W a mięśnie pleców?? (okolice
09-07-2012 13:27
Kamil
Tak, dużo ludzi ma problemy z a6w jeśli chodzi o ból brzucha. Proponuję posłuchać tego gościa http://www.youtube.com/watch?v=xb2LxnLLea0&feature=plcp dobrze gada. Dla mnie a6w są za dłuuugie. Poza tym kaloryfer robi się w 90% w kuchni, a nie na siłowni.
Odp.: A6W a mięśnie pleców?? (okolice
11-05-2013 19:23
Iwona
Moim zdaniem powinieneś udać się do lekarza. Ćwiczenia nie są wskazane dla osób, mających dolegliwości kręgosłupa. Być może Twój kręgosłup został zbyt mocno obciążony intensywnymi ćwiczeniami i teraz będziesz potrzebował rehabilitacji. Wskazane jest wykonanie prześwietlenia i konsultacja ortopedyczna. Staraj się też nie dźwigać nadmiernych ciężarów i nie wykonywać gwałtownych skłonów/wyprostów. Z kręgosłupem nie ma żartów!

Tagi

Artykuły

Promocje na dziś

Popularne artykuły

Nowe artykuły


Zapisane tagi:
a6w plecy (5)
jak wyrobić mięśnie pleców yutube (2)
a6w krzyz (2)
a6w ból pleców (2)
http://www.youtube.com/watch?v=xb2lxnllea0&feature=plcp (1)
a6w a mięśnie grzbietu (1)
a6w miesnie plecow (1)
miesnie plecow okolice krzyza (1)
ćwiczenia na plecy przy a6w (1)
a6w a ból pleców (1)
jak wyrobić dolne partie mięśni pleców (1)
jak wyrobić dolne mieśnie grzbietu (1)
ból pleców podczas a6w (1)