Czy leczenie kanałowe bardzo boli?

13-06-2011 15:08
Aga
Dlatego, że bardzo boję się stomatologa mam do Was kochani pytanie: Czy leczenie kanałowe bardzo boli?
Odp.: Czy leczenie kanałowe bardzo boli?
24-08-2011 15:38
Jarek
Jeśli jest odpowiednia dawka znieczulenia to nie boli :).
Odp.: Czy leczenie kanałowe bardzo boli?
08-11-2011 11:01
Marek
Ważne jest aby stomatolog miał odpowiedni sprzęt. Jak pójdziesz do jakiegoś zakładu stomatologicznego gdzie aparatura jest jeszcze z czasów PRLu to wielce prawdopodobne, że będzie boleć. Po prostu w takich gabinetach stosują stare metody na tzw. czuja, mają tylko zdjęcie RTG zęba i sieć kanałów muszą rozpracować na tzw. "czuja". A ceny są podobne lub troszeczkę wyższe w przypadku lepszych gabinetów.
Odp.: Czy leczenie kanałowe bardzo boli?
08-05-2013 16:02
Iwona
Otrzymujesz znieczulenie i nie boli, choć przyjemne z pewnością nie jest. Nie sądzę, aby gdzieś jeszcze funkcjonowały gabinety ze sprzętem z czasów PRL, w dzisiejszych czasach konkurencja jest tak duża, że nie miałyby racji bytu. A leczenie kanałowe jest naprawdę godne polecenia, bo dzięki niemu możemy cieszyć się własnym uzębieniem przez wiele lat. Jedyną uciążliwością takiego leczenia jest jego długotrwałość i konieczność minimum trzech wizyt w gabinecie. Ale kosztuje znacznie mniej niż implant.
Odp.: Czy leczenie kanałowe bardzo boli?
14-02-2015 12:54
Feniksa
Jakby ktoś się wybierał aktualnie na kanałowe to niech się nie martwi, ja miałam dopiero co i też się bałam trochę, a okazało się, że nie jest to nic strasznego, nowoczesna medycyna sobie bez problemu radzi z bólem. Mój dentysta http://bit.ly/1wbqR9Y podał mi odpowiednie znieczulenie i bez żadnego problemu wszystko przebiegło.

Tagi

Artykuły

Promocje na dziś

Popularne artykuły

Nowe artykuły


Zapisane tagi:
otwarto.pl (2)
czy leczenie kanalowe boli forum (1)
kanalowe bardzo boli (1)
czy leczenie kanałowe bardzo boli? (1)