problemy intymne

26-09-2012 20:00
laila
też miewałam problemy intymne, najgorzej kiedy pojawiała się infekcja a był problem z dostaniem się do lekarza, bo trzeba czekać w kolejce, kiedyś zdesperowana poszłam do apteki i polecono mi invag farmaceutka mówiła że to bakterie kwasu mlekowego pochodzące ze szczepów polskich kobiet, aż trzy szczepy dlatego tak bardzo skuteczny i faktycznie mnie szybko pomaga
Odp.: problemy intymne
20-10-2012 16:29
helenka
Kiedyś też infekcja złapała mnie w naj mniej odpowiednim momencie byłam przerażona bo nic niepomagało a za trzy dni miał się odbyć mój ślób. Dopiero ciocia przyszła mi z pomocą i dała mi invag.Dopochwowy probiotyk o którym wcześniej niesłyszałam.Małam wiele obaw by go zastosować ale cicia przekonywała mne że invag jest bezpieczy a bakterie wchodzące w jego skład kolonizują nabłonek pochwy.Zastosowałam go i nieżałuje gdyż moje dolegliwości szybko znikneły mogłam w pełni cieszyć się tym wyjątkowym dniem
Odp.: problemy intymne
12-05-2013 16:03
Iwona
Dziewczyny, po co ten spam? Środek, o którym piszecie, nie leczy kandydozy. Żeby nie było wątpliwości: żaden probiotyk nie jest lekiem na już istniejące schorzenie, a zwłaszcza na grzybicze, gdzie potrzebna jest konkretna substancja chemiczna. Poza tym ginekologiczne leki przeciwgrzybicze nie są dostępne bez recepty. Proszę, nie zaśmiecajcie forum takimi wpisami, do tego fatalnymi ortograficznie...