Po raz 4

08-07-2012 23:18
Kaśka
Zrobiłam 3 razy w ciągu 2 lat, zaczynam 4.:D Działa, wzmacnia mięśnie brzucha, choć bez przesady z tym mniejszym obwodem w pasie. :)
Odp.: Po raz 4
09-07-2012 13:25
Kamil
cześć! Tutaj gość mówi o swoich odczuciach odnośnie a6w i mądrze mówi. http://www.youtube.com/watch?v=xb2LxnLLea0&feature=plcp Jak ktoś nie ma czasu to lepiej trudniejsze ćwiczenia wybrać, ale za to krótsze czasowo. A6w pochłania duuuużo czasu. P.S - w jakiej porze dnia robisz te ćwiczenia i jak możesz pochwal się fotką :)
Odp.: Po raz 4
27-01-2013 18:56
Marcin
Czy ja wiem czy madrze mowi?... Zgadzam sie oczywiscie, ze zeby bylo widac kaloryfer, trzeba sie pozbyc tluszczu, ale czy a6w nie dziala i ze prowadzi do kontuzji kregoslupa?... Dziala i nie tylko wzmacnia miesnie ale tez spala tluszcz. Tylko pamietac trzeba o jej prawidlowym wykonaniu. Niestety w chaba zadnej instrukcji do a6w nie wyczytalem najwazniejszej rzeczy - nie odrywac kregoslupa od podlogi. Jeslio sie tego nie robi to nawet po 1,5 godziny cwiczen a6w, kregoslup nie bedzie bolal. Kaska - gratuluje wytrwalosci :)
Odp.: Po raz 4
12-05-2013 16:18
Iwona
Marcinie, nie do końca się z Tobą zgodzę. W instrukcjach do A6w jest wyraźnie napisane, że unosimy GŁOWĘ i NOGI. Wystarczy trochę pomyśleć: skoro głowę i nogi, to nie kręgosłup i nie ręce. Nie na darmo we wstępie do instrukcji napisano, że ćwiczenia należy wykonywać ŚCIŚLE wedłuh instrukcji. Ale Polak musi być zawsze mądrzejszy, a potem ma pretensje nie wiadomo do kogo. Zapewniam, że przy dokładnym wykonywaniu programu będą efekty.