m. brzucha

17-11-2011 11:44
Staszek
regenerują się tak jak mięśnie przedramion, czyli w ciągu doby są w pełnym stanie gotowości, nie ma mowy o przepaleniu się mięśni brzucha, jeśli odpowiednio wcześniej się przygotujesz... pozdrawiam
Odp.: m. brzucha
21-11-2011 15:28
Kamilos
A zakwasy i ból brzucha o czym świadczą? ćwiczyć dalej aż brzuch zacznie piszczeć?
Odp.: m. brzucha
14-01-2012 18:00
Jarek
oznacza to, że dobrze trenujesz. Ale też nie można przesadzać bo zamiast rosnąć, mięśnie będą się palić. A6w akurat jest na granicy dozwolonych powtórzeń stąd takie efekty.
Odp.: m. brzucha
25-01-2012 15:02
Przemek
A co jeżeli mam wrażenie ze trzecia seria nie daje efektów ? Pierwsze dwie ok, robię, mięśnie bolą tak jak powinno, ale w trzeciej, mięśnie brzucha są tak jak by zmeczone i mimo, że staram się wykonywać serie w identyczny sposob jak dwie poprzednie to niestety nie daję rady. Brzuch nie boli ale nie mam siły żeby poderwać tak samo wysoko łopatki i mam wrazenie, że brzuch nie pracuje tak jak powinien> Może jakieś sugestie ?
Odp.: m. brzucha
25-01-2012 19:18
Witos
Po prostu masz za słabe mięśnie, żeby wykonać cały harmonogram. A6w jest dla osób, które mają już jakieś podstawy. Warto wcześniej porobić zwykłe brzuszki. Po prostu ćwicz dalej ale trochę obetnij trening i za jakiś miesiąc, dwa podejmij się wykonania całego a6w zgodnie z harmonogramem.
Odp.: m. brzucha
12-05-2013 17:53
Iwona
Przemek, a czy przypadkiem nie jest tak, że zadowolony z udanych ćwiczeń zamawiasz sobie np. pizzę (po ćwiczeniach ssie w żołądku!) i pożerasz ją w okamgnieniu? Wtedy i dziesięć serii nie pomoże. Do znudzenia trenerzy i lekarze powtarzają, że trzeba zmienić sposób odżywiania z tradycyjnego polskiego, tłusto-mięsnego, na bardziej śródziemnomorski, gdzie posiłki są pełne chudego mięsa, ryb i warzyw. I jedz 5 mniejszych posiłków dziennie zamiast 3 dużych.