ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty

03-06-2011 14:19
Wiki
Mam pytanie może mi ktoś odpowie. Ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty . Oczywiście nie chodzi mi o jakiś super gabinet gdzie ceny są 100% wyższe niż normalnie ale o zwykły gabinet stomatologiczny. Ile kosztuje wybielanie zębów w takim gabinecie średnio bo próbowałam domowymi sposobami ale jednak przebarwienia narazie wygrywają. Chyba będę musiała się udać do dentysty ale tak jak piszecie do protetyka i zrobić to po kosztach ale zawsze to pewniej niż niszczyć swoje zęby sodą czy cytryną ... :/
Odp.: ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty
13-09-2011 15:12
JA
Najlepiej zapytać w gabinecie lub sprawdzić na stronie, bo ceny są baaaaaaaaaaaaaaaaardzo różne.
Odp.: ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty
13-09-2011 15:13
eekm
najlepiej spytać w gabinecie lub sprawdzić na stronie, bo ceny za wybielanie są bardzo różne, w zależności od miasta, dzielnicy, luksusu panującego w gabinecie itd.
Odp.: ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty
12-04-2012 13:24
stomatolog
Wybielanie nakładkowe to koszt około 200 - 400 zł w zależności od miasta. Lampą beyond około 800 zł przy czym na dłuższą metę taniej wychodzi wybielanie metodą nakładkową chociaż jest dłuższe.
Odp.: ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty
27-05-2014 22:33
Jogo-Jagoda
Profesjonalne gabinety biorą dużo więcej - ok 1000 zł trzeba liczyć, ponieżej najczęściej są to zabiegi niepełne, przez co zęby żółkną lub odbarwiają się bardzo szybko, zwłaszcza jak nie wyeliminuje się czynników, które wpływają na odbarwianie. I tutaj to nie tylko słynna kawa, herbata i papierosy, ale także czerwone wino czy owoce mocno brudzące jak jagody, buraki wśród warzyw etc. Ja robiłam w Wejt&Tawakol full opcję za 1300 zł i jestem baardzo zadowolona. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Kilka miesięcy i zęby są ciągle białe, a nie zmieniałam wcale diety (papierosów nie palę i tak, a kawę piję rzadko, ale dużo herbaty i wszystko inne normalnie jak zawsze). Zajrzyjcie na stronę, tam jest cennik oraz dane kontaktowe: http://www.edentist.com.pl/ - polecam korzystać z profesjonalnych usług.
Odp.: ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty
04-02-2015 12:34
antosia
U mojego dentysty wybielanie jest całkiem niedrogie, właśnie zamierzam się wybrać, bo mam niedługo wesele i chciałbym wyglądać wyjątkowo w ten dzień :) Patrzyłam w różnych gabinetach za tym wybielaniem, ale ceny podobne, a u swojego to mam gwarancje, że będzie dobrze zrobione, bo już wiele rzeczy z zębami mi robił, jakby ktoś był zainteresowany to polecam http://www.blueklinik.pl/pl/stomatologia/gabinet/
Odp.: ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty
23-03-2015 14:23
Kazik
Ja korzystam z usług gabinetu Vita-Dent w Gliwicach (oto ich strona: [url]http://vita-dent.gliwice.pl[/url] ). Wybielałem ostatnio zęby i skasowali mnie koło 800zł za wybielanie tzw. gabinetowe.
Odp.: ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty
04-07-2017 12:26
Baśka27
Ja wybielałam przed ślubem 1,5 roku temu metodą Beyond i świetnie się u mnie sprawdziła. Koszt to może ok 1000 zł, już nie pamiętam niestety dokładnie. Jeśli ktoś jest z Bytomia, to polecam gabinet dentystyczny Blue Klinik http://www.blueklinik.pl/gabinet-bytom/ Miła atmosfera i profesjonalna obsługa :)

Tagi

Artykuły

Promocje na dziś

lublin drzwi

Witamy Państwa na stronie firmy Astra Lublin, gdzie znajdziecie niezwykle szeroką ofertę obejmującą produkty stolarki drzwiowej oraz okiennej.

oknadrzwi-lublin.pl
ochrona osiedla warszawa

Bezpieczeństwo na każdym kroku. Ochrona obiektów w Mazowszu – z nami masz pewność.

perkun.pl

Popularne artykuły

Nowe artykuły


Zapisane tagi:
ile kosztuje wybielanie zebow u dentysty? (2)
ile kosztuje wybielanie zębów (2)
ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty forum (1)
ile kosztuje wybielanie zebów u dentysty ? (1)
ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty (1)
wybielania zębów forum (1)
ile kosztuje wybielanie zębów 2011 (1)
ile kosztuje wybielanie zębów u dentysty w małym mieście (1)
ile kosztuje wybielanie zębów 2012 (1)
otwarto.pl (1)