Jaki laser fraksel czy co2

15-02-2013 13:46
Agata
Witam, Bardzo dużo jest różnych opinii o efektach działania lasera na blizny potrądzikowe. Oczywiście zależy to od wielkości danej blizny oraz głębokości, ale zauważyłam, że ciężko odróżnić dobry laser od starego? Podobno laser co2 jest najlepszy, a niektóre gabinety reklamują, że go posiadają, a w rzeczywistości jest to laser starszej generacji. Czym się kierować przy doborze lasera?
Odp.: Jaki laser fraksel czy co2
18-02-2013 13:28
Lekarz
Teraz bardzo dużo gabinetów trochę na tym oszukuje. Pacjenci nie za bardzo znają różnicy pomiędzy co2, a zwykłym laserem starszej generacji, który jest skuteczny do usuwania np. przebarwień, ale już blizn gorzej.
Odp.: Jaki laser fraksel czy co2
12-05-2013 16:32
Iwona
Nowoczesne gabinety wyposażone są w lasery najnowszej generacji, np. Nd YAG (neodymowo - jagowy). Długość jego fali świetlnej wynosi 1064 nm. Obecnie jest to najgłębiej penetrujący promień lasera na rynku. Jest także bezpieczny i szybki. Wiązka światła laserowego nie tylko ogranicza produkcję sebum przez gruczoły łojowe, ale także niszczy bakterie wywołujące trądzik oraz wpływa na zwiększenie produkcji kolagenu, który uelastycznia skórę i wygładza drobne zmarszczki.
Odp.: Jaki laser fraksel czy co2
23-07-2013 13:53
misiek
Witam ja miałam wykonywany zabieg laserem Fotona Dualis Sp na bliznę potrądzikowe w klinice Beautymed Dr mirackiego .Faktem jest ,że tego typu zabiegi są wykonywane przez wielu lekarzy i nie zawsze są zadowalające efekty .Tę klinikę poleciła mi znajoma która wykonuje tam różne zabiegi .Opinie jakie znalazłam o tej klinice były bardzo dobre i dlatego też zdecydowałam się na zabieg właśnie tam .Nie żałuję .Lekarz bardzo rzetelnie wykonał mi zabieg i po kilku tego typu zabiegach moje blizny spłyciły się (a były duże ) i skóra jest o wiele gładsza .Konsultacja jest tam bezpłatna (więc nie naciągają) i zawsze można się poradzić.Polecam http://beautymed.com.pl/

Tagi

Artykuły

Promocje na dziś

elegancka bielizna damska kraków

Krakowskie serce bieliźnianego kunsztu - Alialingerie.pl

alialingerie.pl

Popularne artykuły

Nowe artykuły


Zapisane tagi:
laser czy peeling kafeteria (2)
laser CO2 site:.pl (1)
CO2 w ciazy jaki (1)
lasere fraksel co2 w warszawie.pl (1)
jaki laser do zespołu (1)
laser co2 forum blizny (1)
jaki laser co2 (1)
laser na blizny forum (1)
fraksel (1)
laser erbowo yagowy fotona dualis forum (1)
kafeteria lasery (1)
laser fotona dualis sp opinie (1)
laser na blizny opinia (1)